Wpisy

 • poniedziałek, 17 października 2016
  • Czy zakup epapierosa ma jeszcze sens?

   Rynek tytoniowy jest już naprawdę ogromny, a zajmuje się nim mnóstwo firm i przedsiębiorstw. To one proponują klientom elektroniczne papierosy, które mają zastąpić tradycyjne fajki stosowane od lat. Dobry, elektroniczny papieros musi być jednak jakościowy, aby jego użytkownik mógł cieszyć się nim przez długie lata. Z tego powodu warto najpierw zorientować się w tym, co producenci oferują w ogóle swoim klientom.Każdy wydatek powinien być dokładnie przemyślany. Mało kto może przecież pochwalić się ogromnymi sumami na koncie, dlatego pieniędzmi trzeba umiejętnie gospodarować. Jeśli kogoś interesuje elektroniczny papieros, musi on najpierw dowiedzieć się, czym on jest i w jakich formach występuje. Nawet elektroniczne papierosy różnią się od siebie wieloma cechami i funkcjami. A który z nich będzie najlepszy?

   epalenie

   Wbrew pozorom drogi produkt niekoniecznie musi być najlepszy. Często bowiem zdarza się tak, że ludzie inwestują w najdroższe rzeczy, gdyż łączą wysoką cenę z wysoką jakością, a później żałują swoich decyzji. Na wysoką cenę spory wpływ ma bowiem sama firma, która wyprodukowała daną rzecz. Jeśli jest ona popularna i znana na całym świecie, może sobie pozwolić na nakładanie wysokich marży na swoje wyroby. W końcu to ona musi nieustannie wydawać pieniądze na reklamę, a za to wszystko płacą jej klienci, stawiając na jej wybory. Dobry, elektroniczny papieros nie musi więc wcale pochodzić od takiej firmy, bo mniejsze przedsiębiorstwa również zajmują się produkcją tego typu urządzeń.

   Można je znaleźć przez internet, a następnie dowiedzieć się, co o ich wyrobach sądzą inni internauci. Opinie konsumentów zawsze warto przejrzeć, bo to one są najbardziej wiarygodne. Można je znaleźć na wielu stronach internetowych, forach internetowych, a nawet firmowych portalach w komentarzach umieszczanych pod produktami. Jeśli jeden elektroniczny papieros będzie mieć wyłącznie pozytywne opinie, prawdopodobnie warto właśnie w niego zainwestować. Będzie to dobry wybór, który sprawdzi się u każdego.

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   ilias
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 17 października 2016 11:58
 • czwartek, 08 września 2016
  • Rozwój szczoteczek sonicznych

   Na przełomie lat szczoteczki do zębów zmieniły się znacząco, dlatego dziś wyglądają zupełnie inaczej, niż jeszcze było to kilkadziesiąt lat temu. Naukowcy włączają nowoczesne technologie nawet do takich domowych produktów, bo chcą, by ludzie mogli ułatwiać sobie życie. Dzięki tak nowoczesnym akcesoriom na pewno mogą to zrobić, a szczoteczka soniczna jest tego świetnym przykładem.

   Kiedy wynaleziono szczoteczki soniczne?

   szczoteczkaJuż od kilkudziesięciu wieków ludzie dbają o swoją higienę. Oczywiście na samym początku ludzkość nie dysponowała zbyt wieloma artykułami medycznymi, dlatego musiała zadowolić się rzeczami występującymi w naturze. Jednak nawet na zęby znajdywano różne sposoby, dlatego myto je wodą z dodatkiem różnych ziół. Szczotkowano je zwykle dłonią, jednak szybko się to zmieniło, gdy pojawiła się pierwsza szczoteczka do zębów. Była ona dla ludzkości niesamowitym produktem, a dziś wygląda już zupełnie inaczej.

   Teraz taka tradycyjna szczoteczka jest raczej mało interesującym produktem. Nikt nie zapłaci za nią więcej niż kilka złotych, bo każdy wie, że można ją stworzyć za grosze. Nie ma ona również jakiegoś niezwykłego działania, bo człowiek i tak musi sam poruszać nią po swojej jamie ustnej, by oczyścić ją i umyć zęby. Jednakże zwykłą szczoteczkę już praktycznie całkowicie wyparły szczoteczki elektryczne, jakie teraz pragnie mieć już każdy. Kilka lat temu były one bardzo drogie, dlatego nie cieszyły się aż tak dużą popularnością, jaką cieszą się dziś.

   Cena szczoteczek

   Teraz można je dostać za kilkadziesiąt złotych i to w komplecie z końcówkami, które później należy wymieniać. Jeśli jednak kogoś interesują jeszcze bardziej nowoczesne i nowatorskie produkty, dla niego idealnym sprzętem może być szczoteczka soniczna. Ją już nie każdy może posiadać, bo dalej jest ona droga, czyli kosztuje przynajmniej kilkaset złotych. Najlepsze szczoteczki soniczne pochodzące od renomowanych firm mogą mieć cenę przekraczającą kilka tysięcy złotych, a jest to suma, za którą można wyjechać na wspaniałe wakacje. Każdy sam więc zdecyduje, na czym bardziej mu zależy.

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   ilias
   Czas publikacji:
   czwartek, 08 września 2016 12:08
 • wtorek, 23 sierpnia 2016
  • Skuteczność pasków wybielających zęby

   Wybielaniem zębów ludzie interesują się już od wielu lat, bo jest to naprawdę cudowny zabieg, który wpływa pozytywnie na wygląd człowieka. Nie od dziś wiadomo, że naturalny kolor zębów nie jest wcale śnieżnobiały, bo może być nawet lekko żółtawy, co nie prezentuje się zbyt dobrze i estetycznie. Na szczęście aktualnie można go spokojnie zmienić, a na to jest wiele sposobów. Jednym z nich będą paski wybielające.

   Paski wybielające dostępne są w sklepach kosmetycznych na dziale z produktami do czyszczenia i pielęgnowania zębów. Kosztują dość sporo, bo za jedno opakowanie płaci się przynajmniej kilkadziesiąt złotych, a starcza ono na mniej więcej tydzień użytkowania. Paski nakłada się bezpośrednio na zęby i przytrzymuje się je przez kilkanaście lub kilkadziesiąt minut, aby mogły one spokojnie zadziałać. Czy jednak ta metoda jest w pełni skuteczna? Zależy to przede wszystkim od rodzaju pasków wybielających. Ich produkcją zajmuje się już wiele najróżniejszych firm, a każda z nich ma swoje własne receptury, według których wytwarza tego typu akcesoria medyczne.

   Nie są one zawsze stu procentowo skuteczne, a na to wpływ ma również to, jak wykonuje się takie wybielanie zębów. Zanim człowiek przejdzie do wykonywania tego zabiegu, musi zapoznać się dokładnie z instrukcją obsługi pasków i postępować według jej zaleceń. Jeśli tak będzie działać, prawdopodobnie zobaczy pierwsze efekty, czyli zauważy, że jego zęby mają bielszy odcień. Ważne jest jednak to, aby zbyt często nie korzystać z takich pasków, bo mogą one uszkadzać cienkie i delikatne szkliwo.

   Po jednej serii zabiegów należy zrobić sobie dłużą przerwę i dopiero później powrócić do takich pasków.Oczywiście takie wybielanie zębów u każdego może zadziałać zupełnie inaczej. Ludzie są różni, dlatego ich uzębienie również może być różne i wymagać innej pielęgnacji i ochrony. Gdy natomiast paski okażą się mało skuteczne, lepiej nie kupować kolejnych, tylko zainwestować w profesjonalny zabieg wybielający wykonywany przez wszystkich stomatologów.

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   ilias
   Czas publikacji:
   wtorek, 23 sierpnia 2016 12:52
 • poniedziałek, 18 lipca 2016
  • Palenie u młodych osób

   Młodzi ludzie są bardzo podatni na wpływ swoich rówieśników, który nie zawsze jest pozytywny. Czasem to własnie znajomi namawiają do sięgnięcia po pierwszego papierosa, od którego zaczyna się poważny nałóg. Jak więc rozwija się uzależnienie od nikotyny u młodzieży?Zwykle początek jest taki sam - impreza, spotkanie towarzyskie i namawianie do spróbowania czegoś zakazanego. Aby nie odstawać od swojego grona młoda osoba sięga po papierosa, nawet jeśli nie ma na niego ochoty. Zależy jej przede wszystkim na akceptacji ze strony rówieśników, więc nie chce od nich odstawać i robi dokładnie to samo, co wszyscy znajomi. Często również pragnie się zbuntować i przeciwstawić swoim rodzicom, dlatego jeśli oni są kategorycznymi przeciwnikami palenia, stara się złamać ich zakazy.

   Palenie a osoby niepełnoletnie

   Później robi to coraz częściej i już żadna impreza nie może się obyć bez kolejnej paczki papierosów. Niestety, ale nawet e-papieros jest sprzedawany osobom młodym, dlatego z kupieniem tych normalnych nikt nie powinien mieć dużych problemów, nawet osoba niepełnoletnia. Dzięki temu, że z łatwością może ona zdobyć produkt zakazany, sięga po niego jeszcze częściej i automatycznie sobie szkodzi. Liczne badania pokazały bowiem, że osoby, które sięgały po papierosy już w młodym wieku, zwykle nie rezygnują ze swojego przyzwyczajenia i w dorosłym życiu stają się nałogowymi palaczami.

   Rozwój uzależnienia

   Pełne uzależnienie może także rozwinąć się w okresie dorastania, a wtedy wyrządza ono wiele szkód. Hamuje prawidłowy rozwój, ogranicza wzrost i szkodzi umysłowi, który przestaje normalnie funkcjonować. Młoda osoba paląca nie jest wtedy w stanie prawidłowo żyć i się uczyć.Trzeba więc mówić głośno o tym, jak szkodliwe jest palenie papierosów. Nawet jeśli taka wiadomość nie dotrze do wszystkich, młodych osób, być może chociaż część z nich uświadomi w tym, jak łatwo można się uzależnić od nikotyny. Młode osoby powinny wiedzieć o tym, że nawet jeden papieros może im zaszkodzić. Najlepiej więc w ogóle po niego nie sięgać i nie słuchać zbyt mocno rad rówieśników.

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   ilias
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 18 lipca 2016 14:03
 • poniedziałek, 09 maja 2016
  • E-papierosy podbiją płuca palaczy?

   W obliczu katastrofalnego skoku kosztów papierosów i tytoniu do samodzielnego robienia papierosów, setki palaczy rozpoczęło poszukiwać innej możliwości w postaci elektronicznego inhalatora. E-papieros to ciekawostka, które można przyrównać papierosków i przemienia się w bezzapachową parę, która przypomina dym papierosów.

   Sprzedawane są różne formy e-papierosów, począwszy od tych, które są identyczne jak zwykłe po ogromnych propozycji. Dysharmonia polega na tym, że im ma więcej centymetrów  wynalazek, tym  fajniejsza ładowność akumulatorka i olejek nikotyny, który będzie nam służyć dłużej, podczas gdy e-papierosy zbliżone wielkością do tradycyjnych zbyt szybko są na wykończeniu, chociaż z pewnością są bardziej wygodne w użyciu.

   Budowa i rozważania

   Aby papieros elektroniczny totalnie przypominał jak tradycyjny papieros, część e-fajek na zakończeniu mają wbudowaną lampkę ledową, która zapala się gdy tylko użyjemy fajki i naśladuje żar tradycyjnego papierosa tytoniowego. Imitacja ta wygląda całkiem nieźle. Z tego powodu, że masa ludzi postrzega negatywnie i w pejoratywnym kontekście słowo „papieros”, część z użytkowników tego zdrowszego papierosa nazywa go także elektrycznym inhalatorem. Tak mówią dlatego, że korzystanie z e- papierosa nie wytwarza paskudnego dymu, a jedynie chmurkę pary. Kolejnym powodem jest to, że nie jest to wyrób tytoniowy, a przecież urządzenie tworzący neutralną parę pochodzącą z specjalnej cieczy, który niekoniecznie zawiera nikotynę.

   Ładowanie jest proste?

   E-papieros zbudowany jest z 3 głównych elementów: baterii, które są do ładowania, z aerozolu, który daje ciepło i odparowuje płyn i dedykowanych typów zbiorniczków, które są wypełnione płynem o wybranej zawartości substancji zwanej nikotyną. W centrach handlowych polecane są naboje zawierające do 36 mg nikotyny na mililitr, jednak są do kupienia też takie, które nie mają nic a nic nikotyny.

   Papieros elektroniczny ponadto zawiera organiczny składnik glikolu propylenowego lub bezpieczną glicerynę – to z tego tworzy się para. Zwolennicy zaznaczają, że gliceryna nie jest w żaden sposób zagrażająca zdrowiu dla ludzi, a wręcz jest wprost inaczej, nie wywołuje jakichkolwiek negatywnych reakcji. Ciecze e-papierosowe mają czasem w składzie elementy o konkretnym zapachu, które dodają smaku paleniu. Mamy różne smaki: klasyczne papierosy, różne owoce przykładowo brzoskwinie czy arbuz, a też zapachy kawy, mentolu. Jest w czym przebierać – jedynie musimy odwiedzić sklepik z elektronicznymi papierosami albo przespacerować się do miejscowego i sprawdzić co tam mamy. Jednak mam przykre wiadomości wkrótce wygoda e-fajki pewnie bo w życie zostaną wdrożone restrykcyjne zasady co do nich. Chociaż w dalszym ciągu  będą przodować. Jakby nie patrzeć – koszt paczki, bezwonna para wodna i obniżona szkodliwość dla naszego organizmu to ogromne zalety.

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   ilias
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 09 maja 2016 11:23
 • wtorek, 12 kwietnia 2016
  • Eternal Melody - nietypowy box

   Ostatnio mało opisywałem nowych sprzętów, bardziej skupiłem się na temacie oceniania sprzętów różnych firm po dłuższym czasie korzystania, jednak już skoro trochę się, że tak powiem "nahjetowałem", przyszedł czas żeby wypróbować coś kompletnie nowego i tym razem wybór padł na klasę, styl i elegancje, no przecież ile można korzystać z maluchów i modów które wyglądają jak z filmów Sc-Fi. Tak tutaj mowa o Eternal Melody, czyli połączeniu obudowy drewnianio-aluminiowej.

   Szybkie spojrzenie na tego boxa

   Jeśli chodzi o pierwsze wrażenie po otwarciu przesyłki to powiem szczerze, że aż zapiera dech w piersiach. Ja gdy tylko wyciągnąłem moda i zacząłem go obracać między palcami byłem dosłownie w szoku i nie mogłem wyjść z podziwu jakie to jest eleganckie, powiedziałbym nawet, że mod zarezerwowany jest dla klasy biznesowej i osób które codziennie chodzą w koszulach i garniturach. Oczywiście nie jest to kwestia ceny która raczej jest średnią półką cenową, sam mod kosztował około 220 złotych i nie oszukujmy się, jest na rynku masa boxów z ceną o wiele wyższą. Nie wiem co mam więcej powiedzieć na temat wyglądu, ponieważ każdy z nas widzi wszystko dokładnie na zdjęciach. Mały wyświetlacz na którym widnieją volty, waty, temperatura, oporność systemu grzewczego i stopień naładowania akumulatorów. Na części aluminiowej ładnie wygrawerowane logo i duży srerbny nieśmiertelny przycisk. Dodatkowo gwint do atomizerów i zaślepka na akumulator są pozłacane, co dodatkowo dodaję dużo klasy dla całego boxa.

   Podsumowanie i ocena e-papierosa

   Nie ma tutaj nad czym się rozwodzić, po samym wyświetlaczu można się domyśle, że system jest oparny na czymś klasycznym w stylu starego DNA. Każdy chyba zna już boxy w których może samu ustawić moc i napięcie i nie jest to kompletnie żadnym zaskoczeniem. Producent podaję, że możliwość ustawienia mocy jest od 1 do 40 watów i z opornością możemy zejść aż do 0,1 ohma, ja jednak szczerze przyznam wolę tego nie próbować. Zwłaszcza, że jestem ogromnym przeciwnikiem takich zabiegów i według mnie od pewnego momentu nie widać różnicy, a cały myk polega jedynie na własnemu dowartościowaniu, że udało się zejść do takiej oporności i jeszcze to hula. Na ten moment ciężko jest mi coś więcej napisać na ten temat, ponieważ box jest u mnie przez kilka dni i jak na razie działa tak jak powinien, jednak nie od dziś wiadomo, że czas weryfikuję prawdziwe możliwości sprzętu i może się okazać, że za dwa tygodnie będę zmuszony oddać sprzęt do naprawy gwarancyjnej.

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   ilias
   Czas publikacji:
   wtorek, 12 kwietnia 2016 11:25
 • piątek, 18 marca 2016
  • Co kryje się w dymie papierosowym?

   Dym papierosowy to źródło trujących substancji, które palący wdycha do swojego ciała i które nie pozostają obojętne na organy wewnętrzne. W jednym tylko papierosie znajduje się około 5000 związków, które wpływają na każdy aspekt życia palacza, także na aktywność fizyczną. Dym z papierosów zawiera do 20% cech motorycznych takich jak siła, wytrzymałość, gibkość, szybkość, zwinność czy koordynacja ruchowa. Papierosy wpływają negatywnie na mięśnie, które nie są zdolne do prawidłowej regeneracji i wzrostu. Powodują one również zwiększoną produkcję miostyny, która utrudnia wzrost mięśni oraz wytwarza enzymy, które wpływają na rozkład białek znajdujących się w mięśniach.

   Trudności ze zdrowiem?

   Jeśli osoba paląca ćwiczy i planuje rozbudować swoją rzeźbę, to póki pali, efekty będą marne. Trudniej też przychodzą same ćwiczenia, gdyż osoba uzależniona ma negatywnie zmodyfikowaną hemoglobinę, która przenosi za mało tlenu a co za tym idzie delikwent taki szybciej się męczy. Obija się to negatywnie na układzie krwionośnym, który musi wykonać więcej pracy i z czasem jest przez to przemęczony i narażony na choroby. Najlepszym rozwiązaniem jest rzucenie palenia i powrót do ćwiczeń, które wtedy będą przynosić szybsze efekty i będą mniej męczące a co za tym idzie – przyjemniejsze.Papierosy są niezwykle szkodliwe dla każdego organizmu. Przede wszystkim bardzo negatywnie wpływają na sprawność fizyczną palacza.

   Wpływ dymu tytoniowego

   Głównie za sprawą negatywnego wpływu dymu papierosowego na płuca. Należy bowiem pamiętać, ze paląc człowiek się zaciąga i wszystkie szkodliwe związki – w tym substancje smoliste trafiają do płuc człowieka. Pod wpływem substancji zawartych w dymie papierosowym płuca poddane są degradacji – osłabiają siei zwiększają ryzyko zachorowań. Jest to tylko jeden z wielu elementów negatywnych jakie niesie ze sobą palenie papierosów. Osłabione płuca to osłabiona sprawność fizyczna. Coraz ciężej przychodzą proste zadania fizyczne – wychodzenie po schodach czy nawet chodzenie. Proste czynności sprawiają coraz więcej trudności i kończą się zadyszką czy nawet kaszlem. O skutkach używania papierosów i e-papierosów więcej informacji na stronie http://e-palacze.net

   Kaszel u palacza

   Kaszel palacza jest niezwykle niebezpieczny i w momencie jego pojawienia się warto zareagować i zgłosić się do specjalisty. Papierosy są silnie uzależniające i należy pamiętać że nie niosą ze sobą przyjemności. Palenie jest niezwykle niebezpieczne dla zdrowia człowieka i jego sprawności fizycznej. Bardzo często palacz nie zdaje sobie sprawy ze szkodliwości jego nałogu dopóki nie pojawią się pierwsze symptomy i problemy ze zdrowiem. Wówczas może być już za późno – dlatego tak ważne jest edukowanie o szkodliwości palenia.

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   ilias
   Czas publikacji:
   piątek, 18 marca 2016 15:02
 • wtorek, 09 lutego 2016
  • Gama smaków – skąd to się bierze?

   Sklepu z e-papierosami i liquidami naprawdę zadziwiają swoim asortymentem – jakiegokolwiek przyjemnego smaku byśmy sobie nie wyobrazili, to na pewno znajdziemy taki liquid... Niektórzy na pewno obawiają się, że taki e-papieros może być szkodliwy, bo tak „naturalny” smak musi być bardzo sztuczny... Do tego smakowitego wywodu dodajmy więc, specjalnie dla tych wszystkich niedowiarków, że smak e-papierosa jest uzyskany dzięki temu, że do olejku dodaje się specjalne, nieszkodliwe aromaty.

   Badania nad liquidami

   Zgodnie z badaniami, nie są one niebezpieczne i nie musimy się obawiać jakichkolwiek skutków ubocznych palenia tak smakowitego elektronicznego papierosa. Wybierz coś dla siebie bez obaw i delektujmy się smakiem. Oczywiście jeżeli nie przepadamy za aromatami cytrusów czy ciasteczek, to możemy zdecydować się na aromat klasycznego tytoniu i zakupić liquid o smaku naszej ulubionej znanej marki papierosów. Możemy też wybrać klasyczny smak miętowy, a dla fanów wanilii – waniliowy lub waniliowo-wiśniowy (jak znany tytoń). Może jeszcze parę podstaw z dziedziny „e-palenia”, dla osób, które w ogóle z papierosami elektronicznymi nie miały wcześniej do czynienia i teraz nie maja pojęcia czym są te tajemnicze smaki tajemniczych „liquidów”. Papieros elektroniczny to specjalne, nowoczesne urządzenie z wymiennymi olejkami – właśnie liquidami. O dobrych płynach przeczytasz w tym miejscu http://www.e-papieros.edu.pl/ranking_liquidow.html#ranking.

   Smaki e-papierosów

   Za pomocą specjalnego mechanizmu, po naciśnięciu guziczka włączamy elektronicznego papierosa (zapala się lampka, która wyglądem przypomina trochę żar żarzącego się tradycyjnego papierosa) i podgrzewamy w ten sposób olejek (liquid) – następnie przez ustnik ciągamy jego opary i wydychamy parę wodną. Trzeba dodać, że takie palenie jest zdecydowanie mniej szkodliwe niż palenie tradycyjnego papierosa – przede wszystkim nie ma tu dziesiątek groźnych substancji smolistych, no i dodać należy, że także stężenie nikotyny jest ponad o połowę niższe – różnica jest zatem diametralna. Innym ważnym plusem papierosów elektronicznych jest to, że można je palić wszędzie – wydychana przez e-palacza para wodna bowiem nikomu nie szkodzi i nie uprzykrza życia. Kolejnym plusem są względy ekonomiczne – użytkowanie e-papierosów jest prawie o połowę tańsze w porównaniu z papierosami tradycyjnymi. No i jeszcze mamy o wiele szerszy wybór smaków! Może spróbujmy wybrać kilka olejków i poczuć, jak to smakuje. Nie mamy nic do stracenia, a nuż jaki smak przypadnie nam wyjątkowo do gustu. Nie zostaje mi nic innego, jak życzyć wszystkim smacznego.

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   ilias
   Czas publikacji:
   wtorek, 09 lutego 2016 14:54
 • wtorek, 05 stycznia 2016
  • Atomizer RDTA by Steam Crave - recenzja

   Jak wiadomo producenci modów i atomizerów starają się prześcigać w pomysłach między sobą i wychodzą im coraz to nowsze i lepsze parowniki, boxy i systemu. Najlepszym przykładem na to są bez wątpienia takie sprzęty jak Evic Supreme, czy przedstawiany przeze mnie dziś Atomizer RDTA by Steam Crave. Jest to parowóz z bardzo innowacyjnym systemem podawania liquidu na grzałkę.

   Oryginalny e-papieros?

   Pewnie wielu z was zapyta jak to możliwe, że połączono Tanka z Dripperem i czy w ogóle jest to możliwe, w tym wypadku producentą udało się wytworzyć taką jakby to nazwać hybrydę. Sam trochę uważam, że nazywanie jakiegoś parownika RDTA jest bez sensu, ponieważ jeśli atomizer posiada funkcję Tanka, to wykreśla w stu procentach drippera, to tak samo jakbym kupił sobię sprzęt do mesh, nakręcił grzałkę jak do drippera, nie napełniał w żaden sposób pojemnika i zaczął mówić, że to RDTA, jednak no nie mi to oceniać.

   Jak to wygląda?

   Otóż sprzęt wygląda bardzo ciekawie i dolna baza wygląda identycznie jak w przypadku dripperów, czyli trzy słupki z możliwością prostego nakręcenia dwóch grzałek. Wata cały czas nasączana jest dzięki górnemu capowi, w środku klasycznie komin i zbiornik na liquid. Air hole klasycznie z możliwością regulacji przepływu powietrza i napełnianie zbiornika z liquidem od dolnej części. Producent piszę o jakimś innowacyjnym systemie który ma przeciwdziałać wyciekom i przykrym bobrom, dzięki czemu minimalizuję ryzyko przykrych doznań smakowych i zalania zasileń.

   Szczerze przyznam, że parownik mnie uraczył i mimo, że uważam nazwę za absurdalną to na pewno kupię go jak tylko pojawi się ogólnodostępny w sprzedaży, ponieważ jego system łączy wszystkie najlepszy cechy. W video relacjach od naszych kolegów z zza oceanu widać, że można na nim osiągać bardzo fajne chmurki i ogólnie sprawuję się bardzo fajnie, ciekaw jestem jak z jego wykonaniem i jakością. Bardzo zastanawia mnie ostrzeżenie producenta, że atomizer jest przeznaczony dla osób które nauczyły się kręcić profesjonalnie grzałki i są w stanie zrobić wszystko idealnie. Interesujące jest również ostrzeżenie przed zwarciami i przepięciami które mogą skutkować wybuchem, lub ogólną awarią naszego zasilania.

    

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   ilias
   Czas publikacji:
   wtorek, 05 stycznia 2016 13:13
 • piątek, 04 grudnia 2015
  • Kłótnie o elektroniczne papierosy - co nas czeka?


   Każdego dnia na świecie tysiące osób odchodzi z tego świata właściwie z własnej głupoty, bo za życia priorytetem było bezustanne "puszczanie dymka" i wydawanie pieniędzy na coraz to nowe paczki papierosów dzięki czemu do płuc wkradł się niespodziewany gość zwany rakiem płuc często niestety nieuleczalnym. Rzucanie palenia po kilkuletnim nie rozstawaniu się z tytoniowym towarzyszem jest bardzo ciężkim przedsięwzięciem i uda się to tylko wtedy jeśli za odpowiednią motywacją będą stali również znajomi wykazujący chęć pomocy, bo naukowcy dowiedli, że wpływ osób trzecich na nasze zachowanie w takich momentach jest bardzo silny. E-palenie jest bezpiecznie, ponieważ w jego przypadku nie jest konieczne zatruwanie się blisko pięcioma tysiącami toksycznych i rakotwórczych substancji oraz e-papierosy, a konkretnie para przez nie imitowana nie ma szkodliwego wpływu dla biernych palaczy.

   Zmiana statusu prawnego?

   e-palenieOd 2010 roku czyli momentu zawitania tej mody do polski aż do dziś osób aktywnie praktykujących e-palenie jest blisko 2mln i nic dziwnego, bo ma to swoje zalety nie tylko w kwestiach zdrowotnych, ale również jest wygodne! Elektroniczny papieros bez obaw może być używany w pomieszczeniach, ponieważ nie produkuje szkodliwego dymu tylko parę, jak już wspominałem nie ma biernych palaczy w jego przypadku, a dodatkowo jest bezpieczny z tego względu, że do jego odpalenia nie konieczny jest żaden ogień (zapałki, zapalniczka) i nie posiada on żarzącego się popiołu na samym końcu przez co ryzyko poparzenia i pożaru jest równe zeru. Decydując się na odstawienie papierosów tytoniowych na półkę skorzystamy również w kwestii estetyki - nie będziemy odstraszać już innych przez obecny na wszystkich ciuchach odór tytoniowy, oddech będzie świeższy a co najlepsze poprawie ulegnie stan naszej skóry, zębów, paznokci oraz włosów, które już po kilku dniach odzyskują swój dawny blask!

   Czy e-papierosy będą droższe?

   Pomijając cenę samego urządzenia to kwota jaką miesięcznie trzeba będzie wydawać by codziennie używać elektronicznego towarzysza jest o połowę mniejsza niż w przypadku kupowania klasycznych papierosów! Rocznie można zaoszczędzić aż 2500zł wiec nie mało i gdyby wydać to w racjonalny sposób np. zapisać się na basen, siłownię lub zainwestować w świetny rower przyniesiemy znacznie więcej korzyści naszemu organizmowi niż wtedy, gdy nieustannie "puszczamy dymka". E-papierosy to dobry środek wspomagający rzucanie palenia pod warunkiem, że będzie stosowany tylko w okresie głodu nikotynowego i po kilku tygodniach zostanie odstawiony bowiem tylko i wyłącznie silna wola jest kluczem do sukcesu!

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   ilias
   Czas publikacji:
   piątek, 04 grudnia 2015 15:33

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa